tisdag 18 september 2018 kl. 19:02 v. 38

18 sept 21.30:

Varning: Världsliga kristna

19 sept 5.30, 
13.30: Repris

25 sept 17.00:
Dags att ta Gud på allvar 

26 sept 1.00, 9.00:
Repris 


9 sept. 18.00:
Vetlanda Friförsamling

15 sept. 18.00:
Josua, Gamleby

16 sept. 10.00:
Josua, Gamleby

16 sept. 18.00
Vetlanda Friförsamling 


Bibelns budskap

Ladda ner som PDF!


Midnattstid

Ladda ner som PDF!


Aktuell bok


Dags att ta vakna upp


Aktuell bok

Läs mer!


Book: Koha për të marrë seriozisht Perëndinë


Libri do të jetë një thirrje wakeup për gjendjen shpirtërore në Suedi. 

Një vështrim në këtë na ndihmon të kuptojmë se jemi në një situatë ku ajo ka nevojë të ndryshimit të thellë.

Ne kemi qenë të paralajmëruar në disa mënyra dhe nga instrumenti ndryshëm Zotit i cili tregoi gjendjen. Në libër, kemi marrë parasysh të paralajmërimeve nga njerëz si Frank Mangs, Emanuel Minos dhe David Wilkerson. Libri gjithashtu tregon një rrugë përpara për të ndryshuar dhe kjo mund të përmblidhet: Është koha për të marrë seriozisht Perëndinë!

Libri është një väckelserop dhe të gjithë të krishterët duhet të marrë parasysh të mesazhit të saj. Çmimi është i ulët që ajo të jetë i lexueshëm dhe u përhap në shumë. Një libër për shpërndarjen masive!

botuesit Semnos. Me kapak të hollë. 88 faqe. Çmimi 79 -.

SHËNIM! Libri mund të blihet me çmime të favorshme nga ne:

Çmimi 50: - + 28 - në postare dhe 3 kopje. për vetëm 100: - + 42 - në postare. Futur në sasi që korrespondon me porosi në PG 36 64 81-0 të.

paguari: 

Antikvariatet. Shkruaj: renditur: Koha për të marrë seriozisht Zotin, ne do të dërgojë librin menjëherë në adresën tuaj.


Holger Nilsson

Sat, 02 Dec 2017 11:17:34 +0100 | Permalänk | Language: af ar az be bg bn bs ca ceb cs cy da de el en eo es et eu fa fi fr ga gl gu ha hi hmn hr ht hu hy id ig is it iw ja jw ka km kn ko la lo lt lv mi mk mn mr ms mt ne nl no pa pl pt ro ru sk sl so sq sr sw ta te th tl tr uk ur vi yi yo zh-CN zh-TW zu sv
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Fler artiklar

Predikantpool
Detta är en ny satsning som vi presenterar här. Den går helt enkelt ut på att förkunnare som vill stå till förfogande för kallelser till församlingar, gör det mot endast reseersättning.
Läs allt!

NU - kraftigt nedsänkt pris!

Senaste artiklarna
Nyhet om Flammor!
Nu kan Du läsa Flammor i din telefon eller I-pad! Detta innebär ytterlig...
Den röda kvigan
Har den röda kvigan hittas? Det är en fråga som nu spänt väntar på att f...
Margit Sandemos böcker
Vi återger en kvinnas vittnesbörd som läste alla Margit Sandemos böcker....
Ryssland övar för krig
Vår rubrik "Ryssland övar för krig" är hämtad från en TT-artikel. Underru...
Valet är över
Valet 2018 är över, svenskarna har gjort sitt val. Efter en lång tid av stäl...
Djävulens redskap - Sandemo
Det kan låta hårt att skriva att någon är ett redskap för djävulen – men de...
När Guds tålamod tar slut. Del 3.
Vi citerar ytterligare från boken ”När Guds tålamod tar slut.” Han (Gud)...
Populära artiklar
Kampen om Jerusalem och tempelplatsen - Holger Nilsson
function TellFriend(ref) { var str="toolbar=no,status=no,menubar=no,l...
Alexander den store och profetian - Holger Nilsson
Alexander den store och profetia...


Tidsmaskin


Flammor, Maskingatan 13, 574 33 Vetlanda
Telefon: 0383-161 64 | E-post: info@flammor.com | Hemsida: www.flammor.com
Ansvarig utgivare: Holger Nilsson

Vilka läser Flammor.com?
MediaCreeper

Kristen Topplista från JesusSajten.se

© www.flammor.com 2002 - 2018