onsdag 26 juli 2017 kl. 14:51 v. 30 Antikvariat | Kontakt | Mission Tanzania | Om flammor | Prenumeration |

Startsidan | Artiklar | DikterEu | FragorIsrael | Lankar | ProfetiorTidstecken |
Bibelns budskap

Ladda ner som PDF!


Midnattstid

Ladda ner som PDF!


Boknyhet

Dags att ta Gud på allvar


Aktuell bok

Läs mer!


Artikulli Debat në Dagens

Lexoni këtë artikull në atë që është absolutisht thelbësor, nëse duam të shohim një ringjallje.

Në Vetlanda kemi filluar një böneskola, kjo mund të ju mund të lexoni në këtë artikull debatin botuar në Ditën e 19 maj
Ne tani duhet të shohim böneskolor tillë ka filluar në vend pas vendi në famullinë nga famullisë. Çdo i krishterë duhet të mobilizohen për t'u bërë adhurues.
Kjo është mënyra e vetme nëse ne jemi të kthejë një tendencë në rënie në kishat.

Dërgo pastori juaj këtë artikull dhe për të inkurajuar atë për të filluar böneskola. Përpjekja juaj për të nxitur që kjo të ndodhë është aq e rëndësishme. Në këtë link ju mund të lexoni historinë e plotë, ju mund të shkoni në dhe të votoni në përmbajtjen e saj dhe ngre zërin për të investime në lutje.

http://www.dagen.se/debatt/darfor-ar-bonen-avgorande-1.968833


Holger Nilsson

Fri, 19 May 2017 11:01:21 +0200 | Permalänk | Language: af ar az be bg bn bs ca ceb cs cy da de el en eo es et eu fa fi fr ga gl gu ha hi hmn hr ht hu hy id ig is it iw ja jw ka km kn ko la lo lt lv mi mk mn mr ms mt ne nl no pa pl pt ro ru sk sl so sq sr sw ta te th tl tr uk ur vi yi yo zh-CN zh-TW zu sv
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Predikantpool

Detta är en ny satsning som vi presenterar här. Den går helt enkelt ut på att förkunnare som vill stå till förfogande för kallelser till församlingar, gör det mot endast reseersättning.

Läs allt!


Flammor - 99 artiklar från 33 årgångar
TIDSMASKINTwingly Blog Search link:http://www.flammor.com/ sort:published Bloggar som länkar hit


 

Flammor, Maskingatan 13, 574 33 Vetlanda
Telefon: 0383-161 64 | E-post: info@flammor.com | Hemsida: www.flammor.com
Ansvarig utgivare: Holger Nilsson

Vilka läser Flammor.com?
Creeper MediaCreeper

Kristen Topplista från JesusSajten.se

© www.flammor.com 2002 - 2017